Drabina Krause 000767 165 cm
Krause 000767 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 000767 165 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
000767 Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 8 stopni | 480 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 8 stopni KRAUSE | 416 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Corda 3,65 m KSE-000767 | 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →