Drabina Krause 124524 120 cm
Krause 124524 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 124524 120 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
124524 KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca 5 stopni | 925 zł |
Drabina Stabilo 5 -stopniowa | 784 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Stabilo 3,2 m KSE-124524 | 730 zł |
Drabina Stabilo 5 -stopniowa | 784 zł |
KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca 5 stopni | 798 zł |
Modyfikacje Krause 124524
Ceny na Krause 124524 |
---|---|---|---|---|
Krause 124517 95 cm | od 701 zł | 3 oferty | ||
Krause 124524 120 cm | od 730 zł | 5 oferty | ||
Krause 124531 140 cm | od 944 zł | 5 oferty | ||
Krause 124548 165 cm | od 1 027 zł | 4 oferty | ||
Krause 124555 190 cm | od 1 104 zł | 5 oferty | ||
Krause 124562 235 cm | od 1 351 zł | 2 oferty | ||
Krause 124579 280 cm | od 2 055 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →