Drabina Krause 000743 145 cm
Krause 000743 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 000743 145 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRAUSE 000743 drabina CORDA 7 stopni 27042-000743 | 615 zł |
000743 Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 7 stopni | 414 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 7 stopni KRAUSE | 361 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Corda 3,45 m KSE-000743 | 319 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 7 stopni KRAUSE | 361 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →