Drabina Krause 010407 605 cm (030405)
Zdjęcia 10 |
Krause 010407 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 010407 605 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRAUSE CORDA drabina aluminiowa Na SCHODY 3x10 | 887 zł |
010407* / 030405 Aluminiowa drabina wielofunkcyjna corda 3x10 szczebli KRA | 1 144 zł |
Drabina wielofunkcyjna 3 x 10 stopni Krause Corda | 920 zł |
Drabina wielofunkcyjna Krause Corda 7 m KSE-030405 | 859 zł |
Drabina aluminiowa 3x10 KRAUSE CORDA wysokość robocza 7 m | 931 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Krause 010407
Ceny na Krause 010407 |
---|---|---|---|---|
Krause 030368 390 cm | od 529 zł | 4 oferty | ||
Krause 010377 420 cm | od 479 zł | 9 oferty | ||
Krause 010384 450 cm | od 623 zł | 9 oferty | ||
Krause 010391 530 cm | od 629 zł | 19 oferty | ||
Krause 010407 605 cm | od 791 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →