Patelnia Klausberg KB-7317 26 cm
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7317 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7317 26 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7317 26 cm | 75 zł |
PATELNIA GRANITOWA 26cm KLAUSBERG KB-7317 Z POKRYWĄ | 69 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7317 26 cm | 75 zł |
Patelnia Granitowa 26Cm Klausberg Marmo Grey [Kb-7317] | 73 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7317
Ceny na Klausberg KB-7317 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7315 22 cm | od 54 zł | 2 oferty | ||
Klausberg KB-7316 24 cm | od 59 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7317 26 cm | od 67 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7318 28 cm | od 73 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →