SSD Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Kingston SNVS/500G |
|
Jeden z najlepszych dysków SSD dostępnych w 2021 roku z interfejsem M.2 i 64-warstwową pamięcią flash 3D TLC NAND. Zawarte w uniwersalnej serii konsumenckiej Consumer, większość produktów zapewnia optymalną równowagę między kosztem, szybkością, niezawodnością i dodatkowymi funkcjami. Zgodnie z planem Kingston równie dobrze może pełnić rolę dysku systemowego, biblioteki gier czy dysku backupu w stacji roboczej do przetwarzania treści chronionych prawem autorskim.
Ma kompaktowe rozmiary zgodne ze standardem formatu 2280. Kompatybilny ze wszystkimi płytami głównymi wyposażonymi w port M.2 z obsługą 2/4-liniowego PCI-E 3.0. Kingston NV1 bazuje na wielowarstwowej pamięci flash 3D QLC NAND, za sterowanie urządzeniem odpowiada kontroler średniej klasy Phison PS5013-E13-31. Deklarowana przez producenta liniowa prędkość zapisu to 1700 MB/s, prędkość odczytu sięga 2100 MB/s, czyli prawie 4 razy szybciej niż dyski SSD z interfejsem SATA3 i 10-15 razy szybciej niż konwencjonalne dyski HDD.
W ten sposób dysk zapewnia, choć nie rekord, ale wciąż dość szybkie ładowanie systemu operacyjnego, przeglądarek z dużą liczbą buforowanych kart, wymagających aplikacji profesjonalnych i aktualnych gier. Producent udziela 3-letniej gwarancji, a MTBF to 150 TB. To w zupełności wystarczy do codziennego domowego użytku, ale może nie wystarczyć na stację roboczą, na której codziennie przepisywane są dziesiątki gigabajtów materiałów audio lub wideo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Modyfikacje Kingston NV1 SNVS/500G
Ceny na Kingston NV1 SNVS/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV1 SNVS/250G 250 GB | od 382 zł | 1 oferta | ||
Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB | od 481 zł | 1 oferta | ||
Kingston NV1 SNVS/1000G 1 TB | od 420 zł | 2 oferty | ||
Kingston NV1 SNVS/2000G 2 TB | od 999 zł | 3 oferty |