SSD Kingston NV1 SNVS/500G 500 ГБ
Відео 10Фото 4 |
Kingston SNVS/500G |
|
Одна з найбільш вдалих моделей доступних SSD-накопичувачів 2021 з інтерфейсом M.2 і 64-шаровою флеш-пам'яттю 3D TLC NAND. Входить в універсальну споживчу серію Consumer, більша частина продукції забезпечує оптимальний баланс між вартістю, швидкістю роботи, надійністю та додатковими можливостями. За задумом Kingston, може з однаковим успіхом зіграти роль системного накопичувача, ігрової бібліотеки або бэкап-диска в робочій станції для обробки авторського контенту.
Має компактні розміри, що відповідають стандарту форм-фактору 2280. Сумісний з усіма материнськими платами, обладнаними портом М.2 з підтримкою 2/4 ліній PCI-Е 3.0. В основі Kingston NV1 лежить багатошарова флеш-пам'ять 3D QLC NAND, за керування пристроєм відповідає контролер середнього рівня Phison PS5013-E13-31. Заявлена виробником швидкість лінійного запису становить 1700 МБ/с, швидкість читання досягає 2100 МБ/с, що майже в 4 рази перевищує SSD накопичувачі з інтерфейсом SATA3 і в 10-15 разів швидше за звичайні HDD-накопичувачі.
Тим самим накопичувач забезпечує нехай і не рекордну, але все ж таки досить швидке завантаження операційної системи, браузерів з великою кількістю кешованих вкладок, ресурсомістких професійних додатків і актуальних ігор. Виробник дає 3-річну гарантію, а показник напрацювання на відмову становить 150 ТБ. Цього цілком вистачить для повсякденного домашнього використання, але може бути недостатньо для робочої станції, де щодня перезаписуються десятки гігабайт аудіо або відео-матеріалів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Модификації Kingston NV1 SNVS/500G
Ціни на Kingston NV1 SNVS/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV1 SNVS/250G 250 ГБ | від 382 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston NV1 SNVS/500G 500 ГБ | від 481 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston NV1 SNVS/1000G 1 ТБ | від 420 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston NV1 SNVS/2000G 2 ТБ | від 999 zł | 3 пропозиції |