Pendrive Kingston IronKey Vault Privacy 50C 512 GB (IKVP50C/512GB)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey Vault Privacy 50C
Ceny na Kingston IronKey Vault Privacy 50C |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 8 GB | od 199 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 16 GB | od 258 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 32 GB | od 290 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 64 GB | od 446 zł | 12 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 128 GB | od 705 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 256 GB | od 849 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 50C 512 GB | od 979 zł | 2 oferty |
Polecamy