Telewizor JVC LT-65VA3300 65 "
Zdjęcia 7 |
JVC LT-65VA3300 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 50 Hz, ids 1700 kl./s, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup JVC LT-65VA3300 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor JVC LT-65VA3300 65" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos H | 2 400 zł |
Telewizor JVC LT-65VA3300 65" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos H | 2 400 zł |
Modyfikacje JVC LT-65VA3300
Ceny na JVC LT-65VA3300 |
---|---|---|---|---|
JVC LT-43VA3300 43 " | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-50VA3300 50 " | od 1 600 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-55VA3300 55 " | od 1 800 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-65VA3300 65 " | od 2 400 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →