Telewizor JVC LT-24VH4300 24 "
Zdjęcia 6 |
JVC LT-24VH4300 24 "
24 "32 "
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px, 60 Hz, ids 500 kl./s, Direct LED
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup JVC LT-24VH4300 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor JVC LT-24VH4300 24" LED | 650 zł |
Telewizor JVC LT-24VH4300 24" LED | 650 zł |
Modyfikacje JVC LT-24VH4300
Ceny na JVC LT-24VH4300 |
---|---|---|---|---|
JVC LT-24VH4300 24 " | od 650 zł | 3 oferty | ||
JVC LT-32VH4300 32 " | od 650 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →