Słuchawki
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo
Zdjęcia 9 |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo |
|
Aktywna hybrydowa redukcja szumów, składana konstrukcja, długi czas pracy baterii, BusyLight. Certyfikacja zunifikowanej komunikacji.
Adapter ze złączem USB A: Jabra Evolve2 65 Flex Link380a UC Stereo
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo - bezprzewodowe ładowan | 1 238 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo 110014 | 1 121 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo - bezprzewodowe ładowan | 1 238 zł |
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380c UC Stereo WLC 26699-989-889 | 1 157 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo - bezprzewodowe ładowan | 1 308 zł |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo bezprzewodowy zestaw słuchawkowy | 1 069 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →