Słuchawki
Jabra Evolve2 55 Link380c UC Mono
Zdjęcia 15 |
Jabra Evolve2 55 Link380c UC Mono |
|
Certyfikacja ujednoliconej komunikacji. Aktywna redukcja szumów.
Inne opcje modelu: Jabra Evolve2 55 Link380a MS Mono, Jabra Evolve2 55 Link380c MS Mono
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 55 Link380c UC Mono
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve2 55 UC Mono | 606 zł |
Słuchawka Jabra Jabra Evolve2 55 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska n | 1 233 zł |
Jabra Evolve2 55, Link380c UC Mono 25599-889-899 | 729 zł |
Jabra Evolve 2 55 Wireless Monaural Headphone Czarny 25599-889-899 | 762 zł |
Jabra Evolve2 55, Link380c UC Mono 25599-889-899 | 729 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →