Słuchawki
Jabra Engage 55 Mono USB-C UC with Stand (9553-435-111)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Jabra Engage 55 Mono USB-C UC with Stand |
|
256-bitowe szyfrowanie sygnału, duży zasięg komunikacji. Certyfikacja ujednoliconej komunikacji.
Wersja adaptera USB-A: Jabra Engage 55 Mono USB-A UC ze stojakiem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Engage 55 Mono USB-C UC with Stand
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Jabra Engage 55 UC (9553-435-111) | 1 018 zł |
Jabra Engage 55, Mono USB-C, UC, Stand, EM/AP 9553-435-111 | 1 156 zł |
Jabra Engage 55 UC Mono - Zestaw słuchawkowy ze stacją bazową, USB-C, z ce | 1 039 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →