Procesor Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600K BOX (BX80677I57600K)
Wideo 12Zdjęcia 2 |
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600K BOX |
|
Rodzaj opakowania: BOX (bez chłodnicy)
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Kaby Lake
Ceny na Intel Core i5 Kaby Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7400 BOX | od 348 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7500 BOX | od 460 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600 BOX | od 400 zł | 2 oferty |
Polecamy