Procesor Intel Core i3 Haswell i3-4150 BOX (BX80646I34150)
Wideo 3 | 658 zł Kup! TANIA DOSTAWA ! - ! Intel PROCESOR CORE i3 4150 3.5GHz LGA1150 BOX - PACZKwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Core i3 Haswell i3-4150 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Haswell
Ceny na Intel Core i3 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Haswell i3-4130 BOX | od 212 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4150 BOX | od 658 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4170 BOX | od 276 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4340 | od 715 zł | 1 oferta |
Polecamy