Процесор Intel Core i3 Haswell i3-4130 OEM (CM8064601483615)
Відео 3 |
Intel Core i3 Haswell i3-4130 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Haswell
Ціни на Intel Core i3 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Haswell i3-4130 BOX | від 212 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4150 BOX | від 658 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4170 BOX | від 276 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4340 | від 715 zł | 1 пропозиція |