Procesor Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F BOX (BX8071514100F)
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F BOX
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-14100F BX8071514100F | 499 zł |
Intel Procesor Core i3-14100 F BOX UP TO 4,7GHz LGA1700 CPINLZ314100F00 | 528 zł |
Intel Core i3-14100F PR-IN17I3-INT-031 | 519 zł |
Procesor INTEL Core i3-14100F | 547 zł |
Intel Procesor Core i3-14100 F BOX UP TO 4,7GHz LGA1700 124151 | 549 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Intel Core i3 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i3 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100 BOX | od 646 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F BOX | od 499 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F OEM | od 575 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100T OEM | od 717 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →