Pralka Indesit MTWSA 61051 W biały (MTWSA 61051W PL)
Indesit MTWSA 61051 W biały 2021 rokxxSx (wąskie) |
|
Pralka stosunkowo prosta i niedroga, ale jednocześnie skuteczna. Model zostaje wprowadzony na rynek w 2021 roku jako część rodziny wąskich pralek xxSx firmy Indesit. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zmniejszone gabaryty obudowy – 85x60x42,5 cm, co ułatwia umieszczenie modelu w pomieszczeniu o ograniczonej wolnej przestrzeni. W jednym cyklu roboczym pralka Indesit MTWSA 61051 W może wyprać do 6 kg prania.
Prędkość wirowania może być regulowana przez użytkownika do 1000 obr./min. Zwróć też uwagę, że producent zadbał o 16 specjalistycznych programów prania, co pozwala na uwzględnienie rodzaju tkanin w celu zwiększenia skuteczności czyszczenia, w tym popularny tryb szybkiego prania. Jeśli chodzi o systemy zabezpieczeń, model posiada pełną gamę nowoczesnych rozwiązań, w tym ochronę przed wyciekami, kontrolę piany i nierównowagi, a także możliwość zablokowania panelu sterowania przed ingerencją dzieci. Kolejną ważną zaletą urządzenia jest to, że zużycie energii odpowiada klasie ekonomicznej A ++.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Kup Indesit MTWSA 61051 W biały
Indesit Ewd61051wsptn Front Loading Washer 6 kg F161979 | 2 253 zł |
INDESIT Pralka INDESIT MTWSA 61051 W PL Biały | 1 359 zł |
Pralka Indesit MTWSA 61051 W PL 869991588540 | 1 299 zł |
Pralka Indesit MTWSA 61051 W PL | 1 149 zł |
Pralka Indesit MTWSA61051WPL MTWSA 61051 W PL | 1 149 zł |