Pralka Indesit BWSE 71295 X WBV EU biały
Zdjęcia 6 |
Indesit BWSE 71295 X WBV EU biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit BWSE 71295 X WBV EU biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit BWSE 71295X WBV EU Slim 7kg 1200obr/min | 1 467 zł |
Pralka Indesit INDESIT Pralka BWSE 71295X WBV EU Klasa efektywności energe | 1 772 zł |
Indesit BWSE 71295X WBV EU Slim 7kg 1200obr/min | 1 467 zł |
INDESIT Washing machine BWSE 71295X WBV EU Energy efficiency class B, Fron | 1 608 zł |
INDESIT Pralka BWSE 71295X WBV EU Klasa efektywności energetycznej B, Łado | 1 717 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →