Pralka Indesit MTWSA 61294 W PL biały
Zdjęcia 11 |
Indesit MTWSA 61294 W PL biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit MTWSA 61294 W PL biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka INDESIT MTWSA 61294 W PL 6kg 1200 obr | 1 148 zł |
Indesit MTWSA 61294 W PL Slim 6kg 1200obr/min | 1 148 zł |
Pralka INDESIT MTWSA 61294 W PL 6kg 1200 obr 869991661510 | 1 148 zł |
Indesit MTWSA 61294 W PL Slim 6kg 1200obr/min | 1 148 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →