Pralka Indesit BTW B7220 P biały
Zdjęcia 3 |
Indesit BTW B7220 P biały 2021 rokxTx (ładowane od góry) |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit BTW B7220 P biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INDESIT Pralka INDESIT BTW B7220P EU/N Biały | 1 679 zł |
Indesit Pralka BTWB7220PEUN HWINDRG7220PEUN | 1 523 zł |
Pralka Indesit BTW B7220P EU/N 859991614380 | 1 749 zł |
Indesit Pralka BTWB7220PEUN 107997 | 1 523 zł |
Pralka Indesit Btwb 7220P Eu/N | 1 749 zł |
Pralka Wolnostojąca INDESIT E F161438 | 1 689 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →