Pralka Indesit BTW S60400 PL/N biały
Zdjęcia 8 |
Indesit BTW S60400 PL/N biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit BTW S60400 PL/N biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INDESIT LAVADORA BTWS60400SPN 6K 1000R CS DSP S0442149 | 2 730 zł |
INDESIT Pralka INDESIT BTW S60400 PL/N Biały | 1 569 zł |
Indesit Pralka BTW S60400 PL/N HWINDRG60400PLN | 1 399 zł |
Indesit Pralka BTW S60400 PL/N 94418 | 1 399 zł |
Indesit Pralka BTW S60400 PL/N 94418 | 1 399 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →