Piekarnik Indesit IFW 65Y0 J IX (F102835)
Indesit IFW 65Y0 J IX czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit IFW 65Y0 J IX
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit - IFW 65Y0 J IX - Średni piec elektryczny 66 l i 1500 W ze stali n | 1 245 zł |
Indesit Piekarnik IFW65Y0JIX HZINDPE65Y0JIX0 | 999 zł |
Indesit Piekarnik IFW65Y0JIX 94823 | 999 zł |
Piekarnik elektryczny INDESIT IFW 65Y0 J IX | 992 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Indesit IFW 65Y0 J IX
Ceny na Indesit IFW 65Y0 J IX |
---|---|---|---|---|
Indesit IFW 65Y0 J BL | od 850 zł | 6 oferty | ||
Indesit IFW 65Y0 J IX | od 969 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →