Piekarnik Indesit IFW 65Y0 J BL
Indesit IFW 65Y0 J BL czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit IFW 65Y0 J BL
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Indesit Piekarnik IFW65Y0JBL HZINDPE65Y0JBL0 | 850 zł |
Indesit Piekarnik IFW65Y0JBL 94822 | 850 zł |
Piekarnik Indesit IFW 65Y0 J BL | 931 zł |
Piekarnik elektryczny INDESIT IFW 65Y0 J BL | 982 zł |
Piekarnik Indesit IFW65Y0JBL czarny | 899 zł |
Piekarnik elektryczny INDESIT IFW 65Y0 J BL | 859 zł |
Modyfikacje Indesit IFW 65Y0 J BL
Ceny na Indesit IFW 65Y0 J BL |
---|---|---|---|---|
Indesit IFW 65Y0 J BL | od 850 zł | 7 oferty | ||
Indesit IFW 65Y0 J IX | od 969 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →