Piekarnik Candy Idea FIDC N602 (33703432)
Zdjęcia 9 |
Candy Idea FIDC N602 |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Idea FIDC N602
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik Candy FIDC N602 | 852 zł |
Candy Oven FIDC N602 65 L, Electric, Manual, Mechanical control, Height 59 | 1 009 zł |
Piekarnik CANDY FIDC N602 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 899 zł |
Piekarnik CANDY FIDC N602 | 902 zł |
Candy | FIDC N602 | Oven | 65 L | Electric | Manual | Mechanical control | | 999 zł |
Candy FIDCN602 | 1 021 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →