Piekarnik Candy Idea FIDC N100
Zdjęcia 13 |
Candy Idea FIDC N100 czarny stal nierdzewna |
|
Prosty i stosunkowo niedrogi domowy piekarnik elektryczny z komorą roboczą o pojemności 70 litrów. Model został wprowadzony na rynek w 2023 roku i pozycjonowany jest przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. Sterowanie odbywa się za pomocą pary prostych i zrozumiałych regulatorów mechanicznych. Użytkownik może regulować zakres ogrzewania w zakresie 50-250°C. Producent udostępnia także zestaw czterech trybów gotowania.
Dostępny jest tryb konwekcji, który pozwala efektywnie gotować na kilku poziomach jednocześnie. W palarni znajduje się w sumie pięć poziomów. Ruszty wraz z prowadnicami są wyjmowane, co ułatwia czyszczenie pieca. W piekarniku do zabudowy Candy FIDC N100 zastosowano brytfannę z nowoczesnym emaliowanym wykończeniem. Jest to specjalna emalia odporna na ścieranie, działanie detergentów i temperaturę.
Piekarnik posiada drzwiczki z podwójną szybą. Po nagrzaniu brytfanny do temperatury 200°C temperatura zewnętrznej powierzchni drzwiczek nie przekracza 55°C, co sprawia, że piekarnik jest ognioodporny. Ogrzewaniem obszaru roboczego steruje wbudowany termostat. Brytfanna jest podświetlona. Teraz, aby kontrolować proces pieczenia, nie trzeba będzie często otwierać drzwi, stopień gotowości można ocenić wizualnie, przez szybę. Fasada ozdobiona jest płytą ze stali nierdzewnej. Elewacja jest łatwa w czyszczeniu, szybko schnie, nie koroduje i wytrzymuje naprężenia mechaniczne podczas czyszczenia. Moc tego pieca sięga 2,1 kW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy Idea FIDC N100
Wszystkie ceny 17 →CANDY Piekarnik CANDY FIDC N100 Czarny | 899 zł |
Candy Piekarnik FIDC N100/1 HZCDYPE33703614 | 899 zł |
Candy IDEA FIDC N100 | 720 zł |
Candy Piekarnik FIDC N100/1 128964 | 731 zł |
Modyfikacje Candy Idea FIDC N100
Ceny na Candy Idea FIDC N100 |
---|---|---|---|---|
Candy Idea FIDC N100 | od 720 zł | 17 oferty | ||
Candy Idea FIDC X100 | od 699 zł | 10 oferty |