Płyta grzewcza Candy Idea CH 64 CCW biały (33801794)
Zdjęcia 10 |
Candy Idea CH 64 CCW biały biały czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Idea CH 64 CCW biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PLACA VITROCERÁMICA CANDY CH64CCW | 1 588 zł |
Płyta ceramiczna CANDY CH64CCW | 1 200 zł |
Candy CH64CCW 59cm | 1 200 zł |
Płyta ceramiczna CANDY CH64CCW | 1 249 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Candy Idea CH 64 CCW
Ceny na Candy Idea CH 64 CCW |
---|---|---|---|---|
Candy Idea CH 64 CCW biały | od 1 186 zł | 8 oferty | ||
Candy Idea CH 64 CCB czarny | od 689 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →