Monitor HP Z38c 38 " czarny (Z4W65A4)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
HP Z38c 38 " czarny
Przekątna:38 "
Rozdzielczość:3840x1600 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z38c 38 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Z38c - 3840x1600 - IPS - USB-C - Curved - Monitor | 5 305 zł |
Monitor HP Z38c 37,5" z zakrzywionym ekranem Z4W65A4#ABB | 6 439 zł |
Monitor HP Z38c (Z4W65A4) | 5 735 zł |
HP Z38c 95,2 cm (37.5") 3840 x 1600 px UltraWide Quad HD+ Z4W65A4#ABB Z4W6 | 5 282 zł |
Monitor HP Z38c 3Curved Display Z4W65A4, 37.5', IPS, 21:9, 3840x1600 | 5 693 zł |
Monitor HP Z38c 37,5" z zakrzywionym ekranem | 6 439 zł |
HP Z38c 95,2 cm (37.5") 3840 x 1600 px UltraWide Quad HD+ Z4W65A4#ABB | 5 282 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →