Bateria wodociągowa Grohe Lineare S 33849001
Grohe Lineare S 33849001 Linearebez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Lineare S 33849001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Lineare Jednouchwytowa bateria wannowa 33849001 | 977 zł |
Bateria prysznicowa Grohe Lineare chrom | 1 146 zł |
Jednouchwytowa Bateria Wannowa Lineare 33849001 Grohe | 1 166 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →