Piekarnik Gorenje Essential BO 6735 E02 BK (738376)
Zdjęcia 8 |
Gorenje Essential BO 6735 E02 BK czarny stal nierdzewna |
|
Piekarnik do zabudowy firmy Gorenje dołączył do linii urządzeń średniej klasy marki Essential w 2021 roku. Model o typowych wymiarach zabudowanych (590x560x550 mm) charakteryzuje się objętością użytkową podwyższoną do 77 litrów, dzięki czemu można tu jednorazowo ugotować więcej porcji jedzenia. Sama komora robocza, jak zwykle u tego producenta, ma łukowaty kształt (HomeMade Plus), a la tradycyjny piec opalany drewnem.
Piekarnik Gorenje Essential BO 6735 E02 BK obsługuje 9 trybów gotowania, w tym różne kombinacje tradycyjnych grzałek, grilla i nadmuchu konwekcyjnego, a także specjalne programy, takie jak pizza, powolne gotowanie GentleBake, proste rozmrażanie i FrozenBake (przygotowanie mrożonych dań gotowych). Do późniejszego usuwania tłuszczu i innych zanieczyszczeń z piekarnika oferowana jest funkcja czyszczenia parą AquaClean. Co ważne, użytkownicy mają dostęp do szerokiego zakresu temperatur grzania od 50 do 300°C. A bezpośrednio do wyboru parametrów pracy i sterowania oferowane są zarówno zwykłe pokrętła, jak i panel dotykowy IconLED, który między innymi umożliwia ustawienie timera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Essential BO 6735 E02 BK
Piekarnik elektryczny Gorenje BO6735E02BK 738376 | 1 299 zł |
Piekarnik elektryczny Gorenje BO6735E02BK 77l 60cm | 1 299 zł |
Piekarnik do zabudowy BO6735E02BK Gorenje | 1 379 zł |
Modyfikacje Gorenje Essential BO 6735 E02 BK
Ceny na Gorenje Essential BO 6735 E02 BK |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential BO 6735 E02 BK | od 1 299 zł | 3 oferty | ||
Gorenje Essential BO 6735 E02 X | od 1 259 zł | 6 oferty |