Płyta grzewcza Gorenje GW 641 EXB czarny
Zdjęcia 4 |
Gorenje GW 641 EXB czarny czarny stal nierdzewna |
|
Niezawodna i elegancka zabudowana płyta gazowa z tradycyjnym sterowaniem, emaliowanym blatem, wytrzymałymi żeliwnymi rusztami, automatycznym elektrycznym zapłonem, mocnym palnikiem WOK i stelażem WOK. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej 2020, który może harmonijnie wpasować się w każde nowoczesne wnętrze kuchenne. Automatyczny układ zapłonowy jest wbudowany w pokrętła zaworów gazowych, a aby zapalić płomień, wystarczy nacisnąć odpowiednie pokrętło regulatora i przekręcić je do znaku.
Solidne ruszty żeliwne wykonane z żeliwa żaroodpornego zapewniają stabilną pozycję naczynia. Łatwo tolerują długotrwałe wystawienie na działanie otwartego ognia i nie zmieniają swojego doskonałego wyglądu pod wpływem wysokich temperatur. Konstrukcja rusztów, składająca się z dwóch osobnych sekcji, jest łatwa w demontażu i obie sekcje z łatwością zmieszczą się w wąskiej lub pełnowymiarowej zmywarce.
Zestaw palników o różnej mocy pozwala wykorzystać płytę Gorenje GW 641 EXB do wydajnej pracy z naczyniami każdej wielkości. Dwurzędowy palnik turbo o dużej mocy (3500 W) idealnie nadaje się do równomiernego podgrzewania naczyń WOK z półkulistym dnem, a kompletna podstawka WOK sprawi, że proces ten będzie jak najbardziej komfortowy. Wielowarstwowa emalia stołu roboczego ma zwiększoną wytrzymałość i odporność na zarysowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GW 641 EXB czarny
Wszystkie ceny 10 →Gorenje GW641EXB AGDZ-PLG-GOR-162 | 779 zł |
Płyta gazowa Gorenje GW641EXB | 849 zł |
Płyta gazowa GORENJE GW641EXB | 809 zł |
Płyta grzewcza Gorenje GW641EXB | 782 zł |
Modyfikacje Gorenje GW 641 EXB
Ceny na Gorenje GW 641 EXB |
---|---|---|---|---|
Gorenje GW 641 EXB czarny | od 699 zł | 10 oferty | ||
Gorenje GW 641 EX stal nierdzewna | od 817 zł | 3 oferty |