Monitor Gigabyte G27Q 27 " czarny
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Wielofunkcyjny 27-calowy monitor do wygodnych gier i rozrywki multimedialnej. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, który może zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających graczy i początkujących graczy e-sportowych. Wyposażony w ekran o rozdzielczości WQHD / 2K z cienką ramką, oparty na szybkiej 8-bitowej matrycy typu IPS o wysokiej częstotliwości odświeżania (do 144 Hz).
Posiada rozdzielczość 2560x1440 i podświetlenie W-LED. Dzięki szybkiej reakcji 4 ms GtG (1 ms MPRT) i zwiększonej liczbie klatek na sekundę, monitor Gigabyte G27Q 27 zapewnia wyraźną, płynną wydajność w szybkich grach. Technologia AMD FreeSync Premium Pro automatycznie synchronizuje częstotliwość odświeżania ekranu z szybkością renderowania karty graficznej, co eliminuje pojawianie się charakterystycznego rozrywania obrazu (działa tylko z kartami graficznymi AMD).
Black Equalizer uwydatnia szczegóły w ciemnych scenach gry, niezależnie od tego, czy wypełniają one cały ekran, czy tylko niewielką część ekranu. Dzięki poprawionemu o 92% odwzorowaniu kolorów DCI-P3, imponującej jasności szczytowej (do 515 cd / m²) i obsłudze technologii HDR, użytkownik może uzyskać najbardziej wizualne informacje o środowisku gier i cieszyć się najnowszym kinem w najlepszej jakości. Oprócz trzech portów interfejsu (dwa HDMI 2.0 i jeden DisplayPort 1.2) monitor jest wyposażony we wbudowane głośniki stereo (2x2 W) i dwuportowy hub USB 3.2 Gen1.
Kup Gigabyte G27Q 27 " czarny
Wszystkie ceny 27 →Gigabyte Monitor 27 cali G27Q-EK GAME 1ms/12MLN:1/QHD/HDMI UPGBA27LG27QEK0 | 1 283 zł |
Gigabyte G27Q MON-LCD-GA-0018 | 1 049 zł |
Monitor GIGABYTE G27Q 27" 2560x1440px IPS 144Hz 1 ms | 1 049 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali G27Q-EK GAME 1ms/12MLN:1/QHD/HDMI 56221 | 1 343 zł |
Monitor GIGABYTE G27Q 27" 2560x1440px IPS 144Hz 1 ms | 1 049 zł |