Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3200C22D-32GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Ripjaws DDR4-3200 CL22 DC - 32GB | 326 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws 3200MHz CL22 1,20V SBGSK4G | 331 zł |
G.SKILL Ripjaws 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL22 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-GSK- | 319 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws 3200MHz CL22 1,20V SBGSK4G | 338 zł |
G.Skill Ripjaws DDR4 32GB (2 x 16GB) 3200 CL22 SODIMM Czarny | 319 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2133C15D-32GRS | od 336 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2400C16D-32GRS | od 308 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C18D-32GRS | od 937 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C19D-32GRS | od 321 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS | od 275 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS | od 303 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →