Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Фото 3 |
G.Skill F4-3200C22D-32GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill Ripjaws DDR4-3200 CL22 DC - 32GB | 326 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws 3200MHz CL22 1,20V SBGSK4G | 331 zł |
G.SKILL Ripjaws 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL22 1.2V SODIMM] RD-DDR4SO-GSK- | 319 zł |
G.SKILL SO-DIMM PC - DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws 3200MHz CL22 1,20V SBGSK4G | 338 zł |
G.Skill Ripjaws DDR4 32GB (2 x 16GB) 3200 CL22 SODIMM Czarny | 319 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2400C16D-32GRS | від 326 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C19D-32GRS | від 329 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS | від 275 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS | від 319 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →