Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C18D-32GRS
Фото 3 | 937 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! G.Skill DDR4 SO-DIMM 32GB 2666-18 Ripjaws - Dual Kit -www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
G.Skill F4-2666C18D-32GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2133C15D-32GRS | від 336 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2400C16D-32GRS | від 308 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C18D-32GRS | від 937 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C19D-32GRS | від 321 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS | від 275 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS | від 303 zł | 17 пропозицій |
Рекомендуємо