Wanna Excellent Heaven 169.5x75 cm
Excellent Heaven Slim 170x75 WAEX.HEV17WHS |
|
Grubość boku: 1,8 cm Istnieje możliwość montażu baterii z boku wanny. W zestawie syfon z zaworem typu push-den. Dno zaworu dostępne jest w 4 kolorach: chrom, czarny mat, biały połysk i złoty.
Nogi sprzedawane osobno (art. WAIN.NWT50).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Heaven 169.5x75 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Heaven Slim 170x75 cm prostokątna bi | 1 769 zł |
Wanna prostokątna 170x75 Excellent HEAVEN SLIM WAEX.HEV17WHS biała | 1 600 zł |
Excellent Heaven Slim wanna prostokątna 170x75 biała z syfonem czarnym WAE | 1 598 zł |
Excellent Wanna do zabudowy Excellent Heaven Slim 170x75 cm prostokątna bi | 2 350 zł |
Excellent Heaven Slim wanna prostokątna 170x75 biała z syfonem białym WAEX | 1 598 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Excellent Heaven
Ceny na Excellent Heaven |
---|---|---|---|---|
Excellent Heaven 159.5x75 cm | od 1 498 zł | 7 oferty | ||
Excellent Heaven 169.5x75 cm | od 1 598 zł | 10 oferty | ||
Excellent Heaven 179.5x79.5 cm | od 1 698 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →