Wanna Besco Talia 170x75 cm z uchwytami i zagłówkiem
Besco Talia Premium 170x75 WAT-170-PKP |
|
Zestaw Premium: wanna, zagłówek Ambition, 2 uchwyty Standard.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Talia 170x75 cm z uchwytami i zagłówkiem
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Talia Premium 170x75 cm prostokątna biały po | 1 410 zł |
BESCO WAT-170-PKP TALIA wanna prostokątna / Zestaw Premium: wanna+zagłówek | 1 489 zł |
Besco Talia Premium 170x75cm Wanna prostokątna+zagłówek+2szt uchwytów | Da | 1 490 zł |
PMD Besco Talia Premium Wanna prostokątna 170x75 cm akrylowa z zagłówkiem | 1 291 zł |
Modyfikacje Besco Talia
Ceny na Besco Talia |
---|---|---|---|---|
Besco Talia 100x70 cm | od 515 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 110x70 cm | od 559 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 120x70 cm | od 539 zł | 2 oferty | ||
Besco Talia 130x70 cm | od 639 zł | 1 oferta | ||
Besco Talia 140x70 cm | od 699 zł | 1 oferta | ||
Besco Talia 150x70 cm | od 415 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm | od 903 zł | 4 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 256 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm | od 876 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 291 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →