Wanna SCHEDPOL Praia 170x75 cm
Zdjęcia 2 |
SCHEDPOL Praia 170x75 3WST.P1P-17075 |
|
Wanna posiada powłokę antypoślizgową (Easy to Clean), powłokę antybakteryjną i antyalergiczną (Antibac), izolację i wygłuszenie. Metalowe wzmocnienie na obwodzie wanny. W zestawie metalowa rama.
Dodatkowo można go uzupełnić panelem bocznym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SCHEDPOL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SCHEDPOL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SCHEDPOL Praia 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schedline Wanna do zabudowy Schedpol Praia 150x75 cm prostokątna biały poł | 1 559 zł |
SCHEDPOL 3WST.PS1P-17075 Praia SET 170x75x55 | 1 629 zł |
Schedpol Schedline Praia SET wanna prostokątna z nośnikiem styropianowym 1 | 1 629 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →