Zasilacz awaryjny (UPS) EVER ECO 800 LCD 800 VA (T/ELCDTO-000K80/00)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
EVER ECO 800 LCD 800 VA 800 VA1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER ECO 800 LCD 800 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECO 800 LCD 800VA/500W 8xIEC 44 USB T/ELCDTO-000K80/00 | 931 zł |
Ever Eco 800 LCD UPS-EVR-139 | 689 zł |
Zasilacz UPS EVER Eco 800 LCD | 689 zł |
Ever ECO 800 LCD 800VA 500W | 689 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje EVER ECO 800 LCD
Ceny na EVER ECO 800 LCD |
---|---|---|---|---|
EVER ECO 800 LCD 800 VA | od 687 zł | 13 oferty | ||
EVER ECO 1000 LCD 1000 VA | od 600 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →