Zasilacz awaryjny (UPS) Socomec NETYS PE-1000VA 1000 VA
Socomec NETYS PE-1000VA 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Socomec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Socomec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Socomec NETYS PE-1000VA 1000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED,USB AUSOCL2TNPE100 | 810 zł |
Socomec NPE-1000-LCD UPS-SCMC-006 | 779 zł |
Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED,USB 39902 | 810 zł |
Zasilacz awaryjny Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED, | 783 zł |
Socomec Netys PE 1000, 600W, USB, LCD | 865 zł |
Socomec Netys PE (1000VA/600W, 6x IEC, RJ, USB) - darmowy odbiór w 22 mias | 799 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →