ДБЖ Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА
Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Socomec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Socomec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED AUSOCL1TNPE0650 | 346 zł |
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED 39900 | 346 zł |
UPS Socomec Netys 650 (NPE-0650) | 343 zł |
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED 39900 | 346 zł |
Ups Netys Pe 650Va/360W 230V/Avr/4Xiec,Usb,Led | 350 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Socomec NETYS PE-650VA
Ціни на Socomec NETYS PE-650VA |
---|---|---|---|---|
Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА | від 343 zł | 10 пропозицій | ||
Socomec NETYS PE-850VA 850 ВА | від 479 zł | 5 пропозицій |