Zasilacz awaryjny (UPS) Socomec NETYS PE-650VA 650 VA
Socomec NETYS PE-650VA 650 VA 650 VA850 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Socomec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Socomec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Socomec NETYS PE-650VA 650 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED AUSOCL1TNPE0650 | 346 zł |
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED 39900 | 346 zł |
UPS Socomec Netys 650 (NPE-0650) | 343 zł |
Socomec UPS NETYS PE 650VA/360W 230V/AVR/4XIEC,USB,LED 39900 | 346 zł |
Ups Netys Pe 650Va/360W 230V/Avr/4Xiec,Usb,Led | 350 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Socomec NETYS PE-650VA
Ceny na Socomec NETYS PE-650VA |
---|---|---|---|---|
Socomec NETYS PE-650VA 650 VA | od 343 zł | 10 oferty | ||
Socomec NETYS PE-850VA 850 VA | od 479 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →