ДБЖ Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА
Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Socomec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Socomec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Socomec NETYS PE-1000VA 1000 ВА
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED,USB AUSOCL2TNPE100 | 810 zł |
Socomec NPE-1000-LCD UPS-SCMC-006 | 779 zł |
Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED,USB 39902 | 810 zł |
Zasilacz awaryjny Socomec UPS NETYS PE 1000VA/600W 230V/AVR/4XIEC 320,LED, | 783 zł |
Socomec Netys PE 1000, 600W, USB, LCD | 865 zł |
Socomec Netys PE (1000VA/600W, 6x IEC, RJ, USB) - darmowy odbiór w 22 mias | 799 zł |
Відеоогляди