Umywalka Elita Dimple 80 168852 806 mm
Zdjęcia 17 |
Elita Dimple 80 168852 806 mm1008 mm |
|
Umywalka bez otworu na baterię.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elita Dimple 80 168852 806 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elita Umywalka ścienna Elita Dimple 81x46cm prostokątna beżowy mat 168858 | 4 857 zł |
ELITA 168858 UMYWALKA DIMPLE 80 śCIENNA, MARMUR FUME MATT | 4 127 zł |
Elita Dimple 80 Umywalka wisząca 80,6x46 cm fume matt 168858 - odbiór osob | 4 127 zł |
Modyfikacje Elita Dimple 80 168852
Ceny na Elita Dimple 80 168852 |
---|---|---|---|---|
Elita Dimple 80 168852 806 mm | od 4 127 zł | 3 oferty | ||
Elita Dimple 100 168860 1008 mm | od 5 398 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →