Okap Elica Shining Cast Iron/F/50 grafit (PRF0120590A)
Zdjęcia 12 |
Elica Shining Cast Iron/F/50 grafit wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Shining Cast Iron/F/50 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA SHINING CAST IRON/F/50 | 11 999 zł |
Okap Elica Shinning Cast Iron/F/50 PRF0120590A - Użyj kodu EL10 - 10 rabat | 11 999 zł |
Okap Elica Shinning Cast Iron/F/50 PRF0120590A - Użyj kodu EL10 - 10 rabat | 11 999 zł |
Modyfikacje Elica Shining Cast Iron/F/50
Ceny na Elica Shining Cast Iron/F/50 |
---|---|---|---|---|
Elica Shining Rust/F/50 brązowy | od 11 999 zł | 3 oferty | ||
Elica Shining Cast Iron/F/50 grafit | od 11 999 zł | 3 oferty | ||
Elica Shining Peltrox/F/50 szary | od 11 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →