Opona letnia Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y 215/55 R16 93 Y 215/55 R16 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dunlop Sport Maxx RT ( 215/55 R16 93Y ) 527728Dunlop Sport Maxx RT Zalety: Doskonale trzymanie na mokrym Krótka droga hamowania Idealna do jazdy sportowej Opis opony: Pe... więcejwna dynamiczna jazda dzięki przyczepności i skuteczności hamowania na wyczynowym poziomie Wyjątkowa przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni Lepsza kontrola na zakrętach Krótsza droga hamowania przy dużych prędkościach Konstrukcja zapewniająca oszczędność paliwa Znakomita przyczepność Opona Sport Maxx RT zapewnia doskonałą przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach dzięki adaptacyjnej mieszance. Polimery opracowane na potrzeby sportów motorowych adaptują się do nawierzchni drogi, maksymalizując kontakt z jezdnią i zwiększając przyczepność.Le Oponytanio.plZłóż skargę | 1 171 zł |
Dunlop Sport Maxx RT (215/55 R16 93Y) 527728 | 1 175 zł |
Dunlop Sport Maxx RT ( 215/55 R16 93Y )Dunlop Sport Maxx RT Zalety: Doskonale trzymanie na mokrym Krótka droga hamowania Idealna do jazdy sportowej Opis opony: Pe... więcejwna dynamiczna jazda dzięki przyczepności i skuteczności hamowania na wyczynowym poziomie Wyjątkowa przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni Lepsza kontrola na zakrętach Krótsza droga hamowania przy dużych prędkościach Konstrukcja zapewniająca oszczędność paliwa Znakomita przyczepność Opona Sport Maxx RT zapewnia doskonałą przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach dzięki adaptacyjnej mieszance. Polimery opracowane na potrzeby sportów motorowych adaptują się do nawierzchni drogi, maksymalizując kontakt z jezdnią i zwiększając przyczepność.Le Tirendo.plZłóż skargę | 549 zł |
Opona Dunlop 215/55R16 SP SPORT MAXX RT 93 Y MFS - opony letnie 530114Opony do samochodów osobowych produkowane przez firmę Dunlop. Dunlop 215/55R16 SP SPORT MAXX RT 93 Y MFS charakteryzują się d... więcejobrą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami przyczepnośći. Szerokość opon Dunlop wynosi 215, ogumienie Dunlop 215/55R16 SP SPORT MAXX RT 93 Y MFS montowane jest na felgę o średnicy 16 cal. Opony letnie Dunlop to najlepszy wybór i atrakcyjna cena. Dostawa już od 2 szt. GRATIS. Hurtopony.plZłóż skargę | 442 zł |
Dunlop Sport Maxx RT ( 215/55 R16 93Y )Dunlop Sport Maxx RT Zalety: Doskonale trzymanie na mokrym Krótka droga hamowania Idealna do jazdy sportowej Opis opony: Pe... więcejwna dynamiczna jazda dzięki przyczepności i skuteczności hamowania na wyczynowym poziomie Wyjątkowa przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni Lepsza kontrola na zakrętach Krótsza droga hamowania przy dużych prędkościach Konstrukcja zapewniająca oszczędność paliwa Znakomita przyczepność Opona Sport Maxx RT zapewnia doskonałą przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach dzięki adaptacyjnej mieszance. Polimery opracowane na potrzeby sportów motorowych adaptują się do nawierzchni drogi, maksymalizując kontakt z jezdnią i zwiększając przyczepność.Le Tirendo.plZłóż skargę | 1 185 zł |
Wideo recenzje
Dunlop Sport Maxx RT 2 - Prezentacja oraz pomiar głębokości bieżnika
26 marca 201844 743 przegląd
Dunlop Sport Maxx RT 2: Animation
11 kwietnia 201625 570 przegląd
Tyre Comparison - Dunlop Compare Sport Maxx 060+ vs 050
18 stycznia 20237 549 przegląd
Tyre Review - Studio Review of the Dunlop SP Sport Maxx 060 Plus
17 stycznia 20239 736 przegląd
Dunlop SP Sport Maxx Tires
7 kwietnia 202211 393 przegląd
Dunlop SP SPORT MAXX 060+ UHP Product Launch
29 września 20221 710 przegląd
New tires solved my Nissan 350Z problems. New Dunlop Sport Maxx 050+ ! I never knew this!!
3 stycznia 20204 657 przegląd
Dunlop SP SPORT MAXX 060+ Independent Tyre Review
29 września 20225 414 przegląd
Dunlop Sport Maxx RT Race: Teaser
11 kwietnia 2016433 przegląd
Why You Should Upgrade To The Dunlop SP Sport Maxx 060+ | Sgcarmart Reviews
22 sierpnia 202216 268 przegląd
SP Sport MAXX 050+
17 czerwca 201622 098 przegląd
Modyfikacje Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y
Ceny na Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 93Y | od 442 zł | 5 oferty | ||
Dunlop Sport Maxx RT 215/55 R16 97Y | od 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 844 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 69 dB
od 767 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 69 dB
od 745 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, D, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa C, poziom hałasu 68 dB
od 722 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, B, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 684 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, A, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 72 dB
od 797 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, A, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa B, poziom hałasu 69 dB
od 667 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, RunFlat, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB
od 406 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, D, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa B, poziom hałasu 71 dB