Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 215/55R16 PRIMACY 4+ 93 V - opony letnie 659249 | 674 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 215/55 R16 93V ) 659249 | 802 zł |
Michelin Primacy 4+ (215/55 R16 93V) 659249 | 697 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 215/55 R16 93V ) | 811 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V | od 674 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93W | od 767 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W | od 706 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →