Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R16 93W) 10886 | 722 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 93W ) 10886 | 725 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 93W ) | 735 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H | від 588 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93V | від 629 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W | від 722 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H | від 593 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97W | від 670 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →