Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (215/55 R16 97W) 577019 | 639 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 215/55 R16 97W XL EVR ) 577019 | 699 zł |
Opona Goodyear 215/55R16 Efficientgrip Performance 2 97W - opony letnie 57 | 687 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 93V | від 639 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/55 R16 97W | від 639 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →