Літня шина Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y 215/55 R16 97 H 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (215/55 R16 97Y) 03138720000 | 684 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) | 769 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) 03138720000 | 760 zł |
Continental EcoContact 6 (215/55 R16 97Y) 03111140000 | 911 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) 03111140000 | 1 092 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) | 1 104 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Ціни на Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97H | від 875 zł | 3 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y | від 684 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →